aboutus

WELLMARK PACKAGING CO.,LTD.

WELLMARK PACKAGING CO.,LTD. WELLMARK PACKAGING CO.,LTD. WELLMARK PACKAGING CO.,LTD. WELLMARK PACKAGING CO.,LTD.
1 2 3 4
نوع کسب و کار: سازنده
توزیع کننده / عمده
وارد کننده
صادر کننده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
آمریکای جنوبی
اروپای غربی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
جنوب شرقی آسیا
خاورمیانه
افریقا
در سراسر جهان
مارک های: علامت گذاری بفرم
تعداد کارمندان: 130~150
فروش سالانه: 6000000-15000000
سال تاسیس: 2007
صادرات کامپیوتر: 50% - 60%
دربارهی ما
معرفی

Wellmark Packaging Co.، Ltd. یک تامین کننده حرفه ای برای ماشین آلات بسته بندی و مواد بسته بندی است که در ماشین آلات بسته بندی با کارایی بالا، با کیفیت بالا و توسعه پایدار مشغول به کار هستند. این در سال 2007 تاسیس شد، و کارخانه واقع در استان Wanjiang منطقه Dongguan شهرستان گوانگدونگ.


فلسفه کسب و کار: برای ارائه محصول با کیفیت خوب با عالی نوآورانه فنی؛ برای خدمت به مشتری با سعادت کارآیی بالا. صادقانه با مشتریان برای ایجاد ارزش، ایجاد یک جامعه از منافع، و استفاده از آن به عنوان یک توسعه بلند مدت، همکاری می کنند.

خط مشی کیفیت:
بهترین کیفیت، بهترین خدمات، رضایت مشتری.


ماشین آلات بسته بندی: دستگاه اتوماتیک جعبه رجد، دستگاه نیمه اتوماتیک ردیف. نیمه اتوماتیک ماشین آلات ساختمانی خطی، ماشین آلات خم کن اتوماتیک، ماشین خاتم کاری اتوماتیک، اتوماتیک جعبه ماشین مجزا و ماشین بسته بندی گرد و غیره

بسته بندی مواد: Hotmelt چسب، چسب داغ ژله، حیوانات چسب، ژلاتین چسب، PSA چسب، EVA چسب، نوار Hotmelt، نوار PET، نوار OPP، نوار PVC، کاغذ کرافت کاغذ، Strapping نوار ect.

ما بسته بندی ماشین آلات و مواد به طور گسترده ای در صنعت چاپ و بسته بندی، به ویژه در محصولات کاغذی، از جمله جعبه هدیه، جعبه جواهرات، جعبه سخت، کیف هدیه، لوکس کتاب، کتاب هارد کور، پوشه فایل، جعبه چای، جعبه قرمز شراب، جعبه کتاب جعبه، جعبه گرد و غیره.


همکاری با Wellmark Packaging Co.، Ltd. به دست آوردن دستاوردهای توسعه پايدار صنعت بسته بندی جهانی دست يابيد.

تاریخ

Wellmark Packaging Co.، Ltd. یک تامین کننده حرفه ای برای ماشین آلات و مواد بسته بندی است که در ماشین آلات بسته بندی با کیفیت بالا و با کیفیت بالا و مواد پایدار توسعه یافته است. این در سال 2007 تاسیس شد، و کارخانه واقع در استان Wanjiang منطقه Dongguan شهرستان گوانگدونگ.

در طی 10 سال گذشته، با توجه به نیازهای واقعی مشتریان در فرآیند تولید، ماشین آلات و تجهیزات جعبه ای مناسب برای کمک به مشتریان برای حل مشکلات مختلف در تولید و ارائه بهره وری و ارزش تولید، رشد و پیشرفت با مشتریان و ترویج فرایند اتوماسیون صنعتی. مانند ما اتوماتیک جعبه ساخت جعبه ساخت، سرعت تغییر اندازه قالب جعبه تشکیل دستگاه، چند منظوره خودکار چسب و دستگاه موقعیت برای جعبه و مورد hardbook.کدینگ دستگاه جعبه گوشه جعبه. دستگاه برش اتوماتیک

چسبندگی و نوار چسب ما در تولید محصولات مختلف با توجه به نیازهای تولیدی مشتریان در 10 سال گذشته، به مشتریان کمک می کند تا کیفیت و کارایی تولید را بهبود بخشند، به طوری که مشتریان می توانند ارزش خروجی و سود خود را به دست آورند. به عنوان Hotmelt چسب، چسب داغ ژله، حیوانات چسب، ژلاتین چسب، PSA چسب، EVA چسب، نوار Hotmelt، نوار PET، نوار OPP، نوار PVC، نوار کاغذ کرافت، Strapping نوار ECT.

ما همیشه به نیازهای واقعی مشتریان به عنوان مسیر تحقیق و توسعه محصول، ارائه محصولات با کیفیت بالا و خدمات و پیشرفت های معمول با مشتریان پیوسته و به طور مشترک پیشرفت صنعت را ترویج می کنیم.

سرویس

خدمات ما

1. خدمات پیش فروش:

پرس و جو و پشتیبانی مشاوره
پشتیبانی آزمون نمونه.
مشاهده کارخانه ما

2. سرویس پس از فروش

آموزش نحوه نصب دستگاه، آموزش نحوه استفاده از دستگاه.
مهندسان موجود برای خدمات ماشین آلات در خارج از کشور.

3. گارانتی

ما 12 ماه گارانتی داریم در حین گارانتی، ما پشتیبانی فنی رایگان و قطعات یدکی معمولی را برای جایگزینی فراهم می کنیم، به غیر از آسیب های ساخته شده توسط انسان. ما می توانیم به کشور خود برای اشکالزدایی دستگاه بپردازیم در صورتی که سؤال ها قابل حل نیست، اما شما باید 200 جی دی / .

به دنبال همکاری های طولانی مدت با مشتریان، ما بهترین خدمات و خدمات پس از فروش را برای همه مشتریان خود خواهیم ساخت.

بهترین کیفیت محصولات ما، بهترین خدمات برای مشتریان ما، تمام رضایت مشتری ما را دریافت کنید.

ما همیشه به نیازهای واقعی مشتریان به عنوان مسیر تحقیق و توسعه محصول، ارائه محصولات با کیفیت بالا و خدمات و پیشرفت های معمول با مشتریان پیوسته و به طور مشترک پیشرفت صنعت را ترویج می کنیم.

تیم ما

ما یک تیم تحقیق و توسعه حرفه ای برای توسعه محصولات جدید برای پاسخگویی به نیازهای مشتری داریم، به مشتریان کمک می کنیم تا کیفیت و کارایی تولید را بهبود بخشند و رقابت در صنعت را افزایش دهند.

ما یک تیم تولید کارآمد برای تولید تجهیزات و مواد با کیفیت بالا برای مشتریان خود برای تولید و استفاده.

تیم کنترل کیفیت همیشه بهترین کیفیت محصولات ما را مدیریت می کند.

و همچنین فروش حرفه ای و تیم پس از فروش ما برای برقراری ارتباط با مشتریان به موقع برای کمک به مشتریان نیازهای مختلف را حل می کند.

اطلاعات تماس